Vitezu važan bod s gostovanja iz Sarajeva [FOTO]

Momčad Viteza zasluženo je jučer donijela vrijedan bod s gostovanja kod Olimpica iz Sarajeva. Utakmica koju je obilježila velika nervoza obje momčadi, zbog važnosti osvajanja bodova za obje ekipe, završena je bez golova 0:0.

Posljedica ovog pritiska bio je i veliki broj dosuđenih crvenih (3) i žutih (5) kartona. U prvom poluvremenu skoro ništa značajnije se nije desilo, a drugo je otvoreno velikom prilikom za domaćina. U 47. minuti Jeftić kao posljednji čovjek obrane ruši Hadžića u svom kaznenom prostoru i (prestrogo) dobiva crveni karton.

Najstrožu kaznu je izveo Muharemović, no njegov silovit šut uhvatio je Tirić, golman Viteza. Deset minuta kasnije desile dogodile su se nemile scene. Igrač domaćih Radović, zbog namjernog udaranja protivnika laktom, zaradio je izravan crveni karton, a istu sudbinu doživio je i gostujući igrač Muminović, koji je nasrnuo na njega.

Vitežani su, iako brojčano oslabljeni, uspješno odolijevali napadima domaće momčadi, te se s važnim bodom vraćaju doma. Dodajmo da su “Vitezovi” izbačeni s tribine petnaest minuta prije kraja susreta, usprkos kupljenim ulaznicama.