Vitežanka Lolita Furunđija najbolja sportašica KSB za 2019., Andrea Grebanar najbolja sportašica iz ekipnih sportova, Darko Čečura najbolji kadet

Sinoć je u Travniku održana ovogodišnja manifestacija Izbora najboljih sportašica i sportaša za prethodnu godinu. Velik broj zvanica i sportaša pozdravili su predsjednik Sportskog saveza KSB, Mirsad Ibrišimbegović, zatim načelnik Općine Travnik, Admir Hadžiemrić i Bojan Domić ministar obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i športa KSB, kao generalni pokrovitelj manifestacije.

Najviše uspjeha u protekloj godini imali su sportaši iz Viteza i Bugojna, od kojih je titulu najuspješnije sportašice KSB za proteklu godinu ponijela Lolita Furunđija, članica Judo kluba „Vitez“. Vitežanka Andrea Grebenar, članica ŽNK „Iskra“ Bugojno, proglašena je najuspješnijom sportašicom u ekipnim sportovima, a za najuspješnijeg kadeta proglašen je Darko Čečurua, član Judo kluba Vitez. Posebno priznanje za postignute rezultate u 2019. Godini dobila je Dora Ćosić, članica STK „CM“ Vitez.

Kažimo i to kako je najuspješnijim sportašom u kategoriji ekipnih sportova proglašen Travničanin Goran Biljaka, član MRK Sloga Gornji Vakuf – Uskoplje, a najboljim sportašom KSB u 2019. godini proglašen je Velid Pidro, član taekwondo kluba „Bugojno“.

Najuspješnije sportašice, sportaši i ekipe KSB u 2019. godini:

Najuspješniji kadet – Darko Čečura, član Judo kluba Vitez.

Najuspješnija kadetkinja – Sara Pidro, članica tekvondo kluba „Bugojno“.

Najuspješniji kadet iz ekipnih sportova – Asmer Musić, član NK Iskra Bugojno.

Najuspješnija kadetkinja iz ekipnih sportova – Naida Haračić, članica Ženskog nogometnog kluba „Iskra“ Bugojno.

Najuspješnija kadetska muška ekipa – NK „Iskra“ Bugojno.

Najbolja kadetska ženska ekipa – Ženski nogometni klub „Iskra“ Bugojno.

Najbolji sportski radnik godine – Asim Šahman, MRK „Iskra“ Bugojno.

Sportski novinar godine – Samir Mlačo iz Bugojna.

Posebno priznanje za postignute rezultate u 2019. Godini – Dora Ćosić članica STK „CM“ Vitez, Muški rukometni klub „Iskra“, Malonogometni klub „Sloga“ Gornji Vakuf – Uskoplje, Košarkaški klub „Promo“ Donji Vakuf, Centar za edukaciju mladih Travnik, NO1 Brend koji osvaja.

Najuspješnija juniorska muška ekipa – NK „Travnik“.

Najbolji junior – Tomislav Katić, član Karate kluba „Kumite“ Jajce.

Najbolja juniorka – Lorena Džepić, članica je Hrvatskog tekvando kluba „Hvojnica“ Fojnica.

Najuspješniji junior iz ekipnih sportova – Berin Ćatić, član NK „Travnik“ Travnik.

Najuspješniji sportaš u kategoriji sportaša s tjelesnim oštečenjem – Aziz Dlakić, član Kluba sjedeće odbojke „Iskra“.

Najuspješniji trener – Samet Gaši, trener Karate kluba „Vlašić“ Turbe.

Najuspješniji trener iz ekipnih sportova – Elma Basara, trenerica Ženskog nogometnog kluba „Iskra“ Bugojno.

Najuspješnija muška seniorska ekipa – MRK „Sloga“ Gornji Vakuf – Uskoplje.

Najuspješnija ženska seniorska ekipa – Ženski nogometni klub „Iskra“ Bugojno.

Najuspješniji sportaš u kategoriji ekipnih sportova – Goran Biljaka, član MRK „Sloga“ Gornji Vakuf – Uskoplje.

Najuspješnija sportašica iz ekipnih sportova – Andrea Grebenar, članica Ženskog nogometnog kluba „Iskra“ Bugojno.

Najbolji sportaš – Velid Pidro, član taekwondo kluba „Bugojno“.

Najbolja sportašica – Lolita Furunđija, članica Judo kluba „Vitez“.