Vitežanin Mario Jukić osvojio broncu, Novotravničanin Mario Matuka zlato

Nedavno osnovani Kickoboxing klub “Eagles” iz Mostara nastupio je na na turniru “Ilidža 2017”, gdje su natjecatelji ovoga kluba zabilježili zapažen nastup. Na turnir je nastupilo 570 boraca iz sedam država, a borci KK “Eagles” iz Mostara osvojili su šest odličja. Posebno nas veseli informacija kako je brončano odličje osvojio naš Vitežanin Mario Jukić, dok je zlatno odličje osvojio Novotravničanin Mario Matuka.

Zlatno odličje osvojio je i Marjan Mihovili, dok se Luka Zovko okitio srebrom, a brončane medalje osvojili su Domagoj Glavaš i Marija Širić.

Kickoboxing klub “Eagles” djeluje u prostorijama Studentskog centra Mostar, a uputili su zahvalu Studentskom centru Mostar, Studentskom zboru Sveučilišta, Noćnom klubu Drugi način i Gradskoj kavani što su im omogućili odlazak na natjecanje i kupnju sportske opreme.