Vitežani apsolutni pobjednici

altČlanovi Karate kluba „Mladost” zabilježili su još jedan veliki upjeh, ovoga puta na državnom prvenstvu za djecu od 11 do 14 godina. Navedeno prvenstvo održano je u Velikoj Kladuši 11. ožujka, a sudjelovalo je 490 natjecatelje iz 61 kluba s područja cijele BiH.

Na ovom prvenstvu natjecatelji KK „Mladost” Vitez su postigli izvandredne rezultate i osvojili titulu apsolutnog pobjednika, osvojivši 32 boda i 15 medalja, među kojima sedam zlatnih, četiri srebrne i 3 brončan. Zlatne medalje za karate klub „ MLADOST „ Vitez u kategoriji kata osvojili su Belma Haskić, Amila Grahić, Lamija Kajmak, te muški ekipni kata tim. U kategoriji borbe zlatne medalje osvojili su Edin Peskić, Nedim Bektaš i Arnes Zahirović.

Srebrne medalje u katama su osvojili Adnan Hurem i muški kata tim, dok su srebrne medalje u borbama osvojili Semin Tuco i Adnan Hurem.

Bronačanu medalju u katama je osvojio Nedim Bektaš, dok su brončani u borbama bili Haris Sarajčić i Mevludin Đidić.