Vitez u tijesnoj utakmici poražen od Posušja, polovičan uspjeh omladinskih selekcija

Protekli vikend odigrane su utakmice 16. kola A1 lige Herceg-Bosne. Košarkaši Viteza ugostili su ekipu KK Posušje.

Iako oslabljeni neigranjem Smajlovića, Đozića, Mašića i Rajića, Vitežani su pokazali vrhunsku borbu na terenu. O tome svjedoči i rezultat na poluvremenu koji je glasio 35-35. Manji pad u igri dogodio se u trećoj četvrtini, što su gosti iskoristili i uspjeli otići na 8 poena razlike. U posljednjoj četvrtini naši košarkaši odigrali su vrlo dobro, no nije bilo dovoljno za pobjedu. U redovima domaćih najbolji Grabovac s 24 poena.

OKK Vitez (70-75) KK Posušje (17-14, 18-21, 20-28, 15-12)

U subotu su pretkadeti i kadeti Viteza gostovali u Tomislavgradu gdje su ostvarili polovičan uspjeh. Pretkadeti su slavili s 42-47, a kadeti poraženi 66-40. Odigrane su i zaostale utakmice protiv ekipe KK Posušja. Pretkadeti su ostvarili pobjedu (62-52), a kadeti, iako domaćini, nažalost poraz (35-70).

Prethodni članakU Vitezu završen stolnoteniski turnir povodom Svjetskog dana bubrega
Sljedeći članakAndrija Radoš osvojio prvu zlatnu medalju za BiH na Specijalnim zimskim olimpijskim igrama