Vitez nije uspio ponoviti uspjeh iz prvog dijela sezone; NK Vitez – FK Željezničar 0:2

Vitežani nisu uspjeli ponoviti uspjeh iz prvog dijela sezone, kada su se iz gostiju kod Željezničara vratili s punim plijenom. Ovaj put kući je pjevajući otišao Željezničar.

Gosti su već na početku imali nekoliko prilika, pokušavali su preko Lendrića, Bekrića, Bogičevića, no uspješno ih je sprječavala obrana Viteza, sve do 27. minute kada je Bekrić šutirao, Lendrić postavio nogu i skrenuo loptu u mrežu Vitežana.

Do kraja poluvremena Vitezu je poništen jedan gol zbog prekršaja u napadu, te su gosti s Grbavice zadržali minimalnu prednost.

Domaći su u drugi dio utakmice krenuli nešto ofanzivnije, u igru su ušli Dedić i Đerić, no Lendrić je u 70. minutu postavio konačan rezultat od 2:0. Nakon dobre akcije svojih suigrača izborio se za loptu i postigao svoj drugi zgoditak na ovoj utakmici.

Vitez: Nwolokor, Rašić, Jevtić, Muminović, Kokot, Livančić, Mamić (Đerić), Barišić, Sadiković, Kapetan (Dedić), Hodžurda.

Željezničar: Kjosevski, S. Stevanović (Stanić), Kosorić, Memija, Marković, Bekrić (Radinović), Blagojević, Bogičević, Lendrić, M. Stevanović, Lazić (Križman).