Viteškim karatašima pet medalja u Zagrebu

Proteklog vikenda u Zagrebu u dvorani Kutija šibica održan je Međunarodni karate turnir 8. Zagreb karate cup na kojem je sudjelovalo 720 natjecatelja iz 82 kluba i 5 država (Hrvatske, Mađarske, Slovačke, Srbije i Bih) među kojima i šest natjecatelja Karate kluba “Vitez” Vitez koji su osvojili pet medalja ( dvije srebrne i tri brončane).

Srebrne medalje osvojili su Ena Rajković u kategoriji učenice kate pojedinačno i Dorian Lekić u kategoriji mlađi kadeti kate pojedinačno.

Brončane medalje osvojili su Domagoj Vuk i Domagoj Miličević u kategoriji učenici kate pojedinačno i Lara Jurčević u kategoriji učenice kate pojedinačno.

Koristimo ovu priliku da se i ovaj put zahvalimo roditeljima natjecatelja na nesebičnoj potpori kao i  sponzorima kluba privatnim poduzećima “Maks” i “Fis” Vitez.