Viteškim karatašima 4 medalje u Beogradu

Proteklog vikenda u Beogradu je odrzan Međunarodni karate turnir Roda kup 2019. na kojem je nastupilo oko 800 natjecatelja iz 95 klubova i iz 5 država među kojima i četvero natjecatelja Karate kluba “Vitez”, koji su ostvarili zapažen rezultat osvojivši svatko od njih po medalju.

Srebrne medalje osvojili su Erika Grabovac u kategoriji pionirke kate pojedinačno, odnosno Dorian Lekić u kategoriji nade kate pojedinačno.

Brončane medalje osvojili su Lara Jurčević u kategoriji pionirke kate pojedinačno i Domagoj Miličević u kategoriji pioniri kate pojedinačno.

“Koristimo priliku da se i ovaj put zahvalimo roditeljima djece na nesebičnoj pomoći, kao i sponzorima, privatnom poduzeću Maks d.o.o. Vitez kao glavnom sponzoru i privatnom poduzeću Fis d.o.o. Vitez kao novom sponzoru”, poručili su iz Karate kluba “Vitez”.