altOdbojkašice Viteza slavile su uvjerljivu pobjedu protiv sastava Ruki iz Zenice. Vitežanke su tijekom cijelog susreta dominirale te slavile 3:0 u setovima (25:21, 25:13 i 25:13).

Utakmicu je ponovno pohodio velik broj posjetitelja, koji su tijekom cijelog susreta bučno bodrili domaće igračice te ih na koncu nagradili ovacijama.

Neizvjesnost je bila prisutna malim dijelom prvog seta, a odbojkašice Viteza su se tijekom preostala dva seta poigrale sa svojim protivnicama te pokazale zašto se nalaze na prvom mjestu prvenstvene ljestvice. Ovom pobjedom Vitežanke su učvrstile prvu poziciju u Drugoj ligi F BiH, skupina Centar te potvrdile ambicije za plasman u Prvu ligu F BiH.

„Naši glavni rivali u ovom su kolu doživjeli poraze, tako da su u priličnom bodovnom deficitu za nama. Nadamo se kako ćemo stečenu prednost zadržati do kraja prvenstva, osvojiti prvo mjesto i plasman u viši rang natjecanja. Djevojkama čestitam na odličnoj igri, a publici se zahvaljujem na fenomenalnoj podršci”, izjavio je za vitez.info Zdravko Križanac, trener ŽOK „Vitez”.

Narednu utakmicu odbojkašice Viteza igraju 25. ožujka, u Zavidovićima, protiv istoimenog domaćina.