UŽIVO: nogometaši Viteza stigli do vodstva protiv Busovače

Nogometaši Viteza danas na Gradskom stadionu u Vitezu igraju susjedski derbi protiv ekipe Busovače. Tijekom prvih 15 minuta igrači Viteza su stvorili nekoliko dobrih prilika, a gostujući vratar je kapitulirao u 26. minutu.

Sjajan udarac mladog Marina Vidovića s više od 25 metara pronašao je malu mrežicu gostujućeg gola i Vitežani su stigli do zasluženog vodstva.

U zadnjim minutama prvog dijela gostujući igrač na rubu kaznenog prostora ruši napadača Viteza u izglednoj prilici te dobiva direktan crveni karton. Vitez je zaprijetio iz slobodnog udarca, ali lopta odlazi malo pored gola.

Započelo je drugo poluvrijeme..

Prvi dio drugog poluvremena prošao je u lošoj igri obje ekipe. Busovača je bila ravnopravan protivnik, usprkos činjenici da igraju s igračem manje.

U 80. minutu u kaznenom prostoru gostiju najbolje se snalazi Jelović, koji precizno pogađa za 2:0 vodstvo Viteza.

Nekoliko minuta prije kraja u izglednoj je prilici ponovno Jelović, koji sjajnom minijaturom vara golmana gostiju i postiže pogodak za 3:0 i uvjerljivo vodstvo Viteza. Jelović u zadnjoj minuti susreta postavlja konačan rezultat, Vitez – Busovača 4:0.