Uvjerljive pobjede kadeta i juniora NK “Romari” u srazu s vršnjacima iz FK “Vitez”

Mladi nogometaši NK “Romari” ostvarili su, po veoma teškom terenu, dvije vrlo važne pobjede u gradskom derbiju protiv svojih vršnjaka iz FK “Vitez”. Kadeti su slavili rezultatom 4:1, dok su juniori do vrha napunili mrežu gostiju i ostvarili pobjedu od 8:0.

Kadeti su poveli golom Omanovića u 20. minuti, koji pogađa nakon odlično izvedenog kornera Križanca. Križanac je isto ponovio i u 43. minuti, samo je realizator drugi, Aganović pogađa za 2:0.vU drugom poluvremenu se igralo uglavnom pred golom gostiju, ali bez prave završnice. U 85. minuti gosti koriste jednu kontru i dobivaju kazneni udarac, koji Čejvan sigurno realizira. Odmah u sljedećem napadu Marković postiže pogodak za 3:1, te ubrzo zatim Zec postavlja konačni rezultat 4:1.

Kadeti: NK Romari – FK Vitez 4:1
NK Romari: Žigonjić, Abaz, Aganović (od 62. Ramić), Đido, Petrušić (od 71. Varupa), Suknjov, Baškarad (op 71. Zec), Visković (od 62. Kafadar), Marković, Omanović (od 62. Furundžija), Križanac
Trener: Grbavac
Strijelci: Omanović 19., Aganović 43., Marković 86., Zec 90.

Juniori NK “Romari” su od prve minute krenuli odlučno i stvaraju nekoliko jako dobrih prilika. Ipak do prvog gola dolaze u 20. minutu, kada Kovač izbija sam pred golom gostiju i bez problema postiže gol. Drugi gol postiže Jurčević koji prati odličan centaršut i posprema loptu u mrežu. Kovač zaključuje prvo poluvrijeme golom u 45. minuti. Odmah početkom drugog poluvremena Badrov je na odbijenoj lopti i s petnaestak metara topovskim udarcem para mrežu gostiju. U 57. minutu Antonio Kovač postiže svoj treći gol na utakmici. U 70. minuti odlična duga lopta Hrgić – Nikolića prema Pušiću, koji se odlično postavlja i dolazi u situaciju „jedan na jedan“ i mirno postiže gol. U 80. Minuti Robert Ivoš postiže gol za 7:0, a Babić u 86. realizira jedanaesterac za konačnih 8:0.

Juniori: NK Romari – FK Vitez 8:0
NK Romari: Križanović, Babić, Drmić, Valjan (od 72. Čurak), Sučić (od 52. Lovrenović), A. Kovač (od 72. Ivoš), Pušić, Hrgić – Nikolić, Ramljak (od 52. F. Kovač), Jurčević (od 72. Šiško), Badrov
Trener: Perković
Strijelci: A. Kovač 20., 45., 57., Jurčević 39., Badrov 47., Pušić 70., Ivoš 80., Babić 86.

Prethodni članakVIDEO Opasna vožnja u BiH: Nesavjesni vozač pretjecao u tunelu