Usprkos katastrofalnom suđenju Vitežanima bod u Orašju

Usprkos prilično teškoj situaciji, nogometaši Viteza smogli su snage te u Orašju odigrali borbenu utakmici i na koncu uspjeli ostati neporaženi, što se prije puta na ovo teško gostovanje smatralo uspjehom.

U susretu punom preokreta viđeno je šest pogodaka, a konačan rezultat bio je 3:3. Domaći su poveli preko Đurčevića, da bi Vitežani preokrenuli rezultat u svoju korist pogocima Petrovića i Duraka. Do konca prvog poluvremena Đurćević postiže svoj drugi pogodak i poravnava rezultat.

Do preokreta Orašje dolazi u drugom poluvremenu pogotkom Šabića, da bi konačnih 3.3 postavio igrač Viteza Bešić.

Ovaj bod Vitežanima će svakako dobro doći, prije svega zbog podizanja samopouzdanja pred sljedeću utakmicu, u kojoj dočekuju vodeći Velež.

Dodajmo na koncu kako su Vitežani ogorčeni dijeljenjem “pravde” sudačke četvorke, a na koncu je od strane domaćina udaren igrač Viteza Selak.

Vitez se trenutno nalazi na 13. mjestu, uz skor od 2 pobjede, pet neriješenih ishoda i pet poraza.