Turbina slavila u Vitezu

Rukometašice Pet plus Viteza ovoga vikenda imale su priliku zauzeti drugo mjesto u Prvoj ligi F BiH, no u tomu ih je spriječila Turbina iz Jablanice. U susretu punom napetosti igračice Turbine imale su više koncentracije u završnim minutama i na kraju upisale pobjedu minimalnom razlikom.

Iznenađujuća pobjeda gošći rezultat je jako slabe igre Pet plus Viteza i mnoštva tehničkih grešaka. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 13:12 za Turbinu, a u drugom dijelu domaće igračice su preokrenule  rezultat, a prednost su ispustile u zadnjih pet minuta.

Najviše zgoditaka u sastavu domaćih postigla je Dajana Bošatlić (7), a kod Turbine najzapaženija je bila Tahirović (9).
U osmom kolu koje se igra 24. i 25. listopada ŽRK ”Pet plus Vitez” gostuje kod Kosače u Mostaru.