Trofej “Slavuj” okupit će 17 ekipa ove godine

Sljedećeg vikenda, 17. i 18. kolovoza Škola nogometa NK Rijeka – Kolibrići će biti domaćin 5. po redu dječjeg nogometnog turnira pod nazivom “Trofej Slavuj”. Ovaj turnir se održava u spomen na Slavka Matkovića – Slavuja, najboljeg strijelca u povijesti NK Rijeka.

Za titulu pobjednika u dvije natjecateljske selekcije će se boriti 17 ekipa.

Prvoga dana turnira, u subotu, 17.8. 2019. godine nastupa selekcija pionira, dok će dan kasnije, u nedjelju, 18.8. 2019. godine nastupiti predpioniri.

U nastavku teksta donosimo kompletan raspored utakmica za oba dana.

SELEKCIJA PIONIRA

GRUPA 
1. NK ROMARI Vitez
2. NK VLAŠIĆ Turbe
3. NK FORTUNA Zenica
4. NK NOVI TRAVNIK Novi Travnik

GRUPA B
1. NK VITEZ Vitez
2. NK SPORTING Zenica
3. NK BUSOVAČA Busovača
4. NK SPORT PREVENT Bugojno

09.00 NK ROMARI – NK VLAŠIĆ
09.35 NK FORTUNA – NK NOVI TRAVNIK
10.10 NK VITEZ – NK SPORTING
10.45 NK BUSOVAČA – NK SPORT PREVENT
11.20 NK ROMARI – NK FORTUNA
11.55 NK VLAŠIĆ – NK NOVI TRAVNIK
12.30 NK VITEZ – NK BUSOVAČA
13.05 NK SPORTING – NK SPORT PREVENT
13.40 NK ROMARI – NK NOVI TRAVNIK
14.15 NK VLAŠIĆ – NK FORTUNA
14.50 NK VITEZ – NK SPORT PREVENT
15.25 NK SPORTING – NK BUSOVAČA

16.00 I POLUFINALE (A1-B2)
16.40 II POLUFINALE (B1-A2)

17.25 UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
18.00 FINALNA UTAKMICA

SELEKCIJA PREDPIONIRA

GRUPA A
1. NK ROMARI Vitez
2. NK SPORTING Zenica
3. FK BILALOVAC Kiseljak
4. NK SPORT PREVENT Bugojno
5. NK BUSOVAČA Busovača

GRUPA B
1. AN VRBAS Gornji Vakuf – Uskoplje
2. NK VLAŠIĆ Turbe
3. NK NOVI TRAVNIK Novi Travnik
4. NK FORTUNA Zenica

09.00 NK ROMARI – NK SPORTING
09.30 FK BILALOVAC – NK SPORT PREVENT
10.00 NK ROMARI – NK BUSOVAČA 
10.30 NK SPORTING – FK BILALOVAC
11.00 AN VRBAS – NK VLAŠIĆ
11.30 NK NOVI TRAVNIK – NK FORTUNA
12.00 NK ROMARI – NK SPORT PREVENT
12.30 NK SPORTING – NK BUSOVAČA
13.00 AN VRBAS – NK NOVI TRAVNIK
13.30 NK VLAŠIĆ – NK FORTUNA
14.00 NK ROMARI – FK BILALOVAC
14.30 NK SPORT PREVENT – NK BUSOVAČA
15.00 AN VRBAS – NK FORTUNA
15.30 NK VLAŠIĆ – NK NOVI TRAVNIK
16.00 NK SPORTING – NK SPORT PREVENT
16.30 FK BILALOVAC – NK BUSOVAČA

17.15 I POLUFINALE (A1-B2)
17.45 II POLUFINALE (B1-A2)

18.30 UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
19.00 FINALNA UTAKMICA