Težak poraz Vitežana u gostima protiv Mladosti

Nogometaši Viteza gostovali su u Doboju gdje ih je dočekala ekipa Mladosti u okviru 4. kola Lige za opstanak Premijer lige BiH.

Mladost je danas bila odlično raspoložena te je na kraju i sasvim zasluženo stigla do pobjede uvjerljivim rezultatom od 4:1.

Mladost je povela već u šestoj minuti a do drugog gola domaći tim stigao je u 29. minuti. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 2:0.

Na samom početku dugog poluvremena Šišić povećao prednost Mladosti na 3:0. Nakon što je Goran Brkić pogodio za 4:0 Vitežani su krenuli po počasni pogodak. Cilj im se ostvario u 70. minuti kada je Kokot pogodio prečku, a odbijenu loptu u mrežu je pospremio Kapetan.

Zaliha bodova koju je Vitez imao počela se vidno topiti, naime u konkurenciji za ispadanje Metalleghe je svladao NK Široki Brijeg u gostima rezultatom 0:1 te je u konačnom poretku preskočio Vitežane a Čelik se primakao na samo 4 pogotka zaostatka jer su također u gostima slavili protiv Olimpica.

Prethodni članakZoran Gazibarić, poduzetnik iz Nove Bile: Moral moramo vratiti u BiH