Srebro i bronce za mlade karatašice Viteza

Proteklog vikenda u Splitu je održan Međunarodni karate turnir ”KUP JADRANA 2017.” za djecu, kadete, juniore, mlađe seniore i seniore.

Na turniru je nastupilo 505 natjecatelja iz 43 kluba iz Crne Gore, BiH i Hrvatske među kojima i natjecateljke iz Karate kluba ”Vitez” iz Viteza.

Zapažen uspjeh u katama ostvarile su Petra Garić u kategoriji mlađe kadetkinje, osvojivši srebrenu medalju dok su brončane medalje osvojile Antonela Čalić i Franciska Topić također u kategoriji mlađe kadetkinje, odnosno Dijana Čečura u kategoriji kadetkinja. Blizu medalje bila je i Lara Jurčević koja je tijesno poražena u meću za 3. mjesto.

Ovaj uspjeh je dodatno vrijedan iz razloga što se radi o mladim natjecateljicama kojima je ovo bio prvi nastup na međunarodnom turniru.

Prethodni članakLedić arhitektura & Vitez.info: Idejno rješenje dječjeg parka u Vitezu
Sljedeći članakBRAVOOO: Roberto Soldić nokautom do titule prvaka u Superior FC