ŠN Romari nastupala na jakom turniru u Makarskoj

Osmi međunarodni nogometni turnir „Mali Zmaj“ održan je proteklog vikenda u Makarskoj.

Na turniru su u tri kategorije nastupile 72 momčadi iz 40 klubova iz ukupno 5 država – Hrvatske, Češke, Crne Gore, Bosne i Hercegovine te Srbije.

Već treću godinu zaredom na ovom turniru, koji organizacijski i po broju sudionika raste iz godine u godinu, učestvovali su i nogometaši viteške škole nogometa „Romari“ u dvije grupe, uzrasta U9 i U15.

Ekipa uzrasta U15 osvojila je treće mjesto u svojoj skupini, osvojivši 1 bod, dok je mnogo neizvjesnije bilo u utakmicama dobne skupine U9.

Osvojivši prvo mjesto u skupini, ekipa ŠN „Romari“ plasirala se u osminu finala, gdje su ih dočekali dečki iz Zenice, ekipa Tempo Sport. Nakon završetka regularnog dijela utakmice i rezultata 1:1, uslijedilo je izvođenje penala u kojem su sretniji i spretniji bili mladi Vitežani, plasiravši se u četvrtfinale ovog jakog turnira.
Nažalost, u četvrtfinalu ih zaustavlja prejaka ekipa SK Slavia Prag.

No, ono što je najbitnije od svega istaći jeste da su naša djeca pokazala borbenost i discipliniranost tijekom svih susreta odigranih na ovome turniru, te im na tome od srca čestitamo.