Rukometaši Viteza gostovali kod travničkog Borca

U trećem kolu Prve rukometne lige BiH, rukometaši Viteza doživjeli su prvi poraz u ovogodišnjem prvenstvu.

Nakon što su u prva dva kola osvojili vrlo dobra četiri boda, u subotu su poraženi na gostovanju kod travničkog Borca, slobodni smo ustvrditi najvećeg favorita za osvajanje prvog mjesta ove sezone.

Tijekom cijelog susreta Vitez se pokušavao nadigravati s bivšim prvakom naše zemlje, što je u pojedinim trenucima i uspijevao.

Prvih 25 minuta rezultat je bio izjednačen, nakon čega domaćini prave osjetniju prednost i odlaze na četiri pogotka prednosti. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 12:8 za Borac.

U drugom dijelu gledamo izjednačenu utakmicu, a uslijed nedostatka dvojice važnih igrača, Vitez nije uspio anulirati prednost rukometaša iz Travnika, koji na koncu slave pobjedu rezultatom 26:21.

Nakon prva tri kola Borac ima maksimalnih devet bodova, dok Vitez ima četiri osvojena boda.

Vrijedi spomenuti kako je utakmicu u dvorani Osnovne škole u Turbetu pratilo više od 350 ljubitelja rukometa.

U četvrtom kolu RK ”Vitez” je domaćin momčadi “Izviđač II”.