Predsjednik Čavara se sastao sa gospodarstvenicima iz Viteza

Jučer, 9. ožujka ove godine predsjednik FBiH Marinko Čavara razgovarao je sa gospodarstvenicima iz Viteza: Perom Gudeljom, Vladom Rajkovićem, Dragom Kafadarom, Alojzom Mlakićem, Vlatkom Kafadarom, Draganom Jurčevićem, Franjom Rajkovićem, Mariom Šakićem i Igorom Šakićem i predsjednikom Općinskog vijeća Vitez Tomislavom Matićem.

Razgovarali su o potrebi i modalitetima suradnje između gospodarstva i institucija FBiH s ciljem stvaranja pozitivnog ozračja za gospodarski napredak.


Predsjednik FBiH Marinko Čavara kazao je da zakoni trebaju biti poticaj za unapređenje aktualnog stanja poslovanja, te izrazio spremnost za suradnju i pomoć u realizaciji gospodarskih projekata i stvaranju novih radnih mjesta.

Također, predsjednik FBiH se zahvalio gospodarstvenicima na suradnji i dobroj organizaciji humanitarne akcije „Darujmo im dom“, te izrazio nadu u nastavak njihovih humanitarnih aktivnosti.