Pogledajte golove s utakmice FK Vitez : NK Vitez

Daleko mlađa i neiskusnija momčad NK Viteza u prvom poluvremenu bila je bolja. Poveli su već u 11. minuti, a velike prilike za povećanje vodstva propustili su u 17., odnosno u 44. minutu, kada su, nakon krasne akcije i stopostotne prilike nisu uspjeli pogoditi mrežu domaćina i stići do vodstva od 2:0. Mada u ovoj situaciji treba pohvaliti golmana FK Vitez, koji je fenomenalnom intervencijom uskratio radost nogometašima NK Viteza.

FK Vitez je u drugom poluvremenu zaigrao oštrije te su domaćini u 53. minuti, nakon velike greške obrambenih igrača NK Viteza, poravnali rezultat.

Potpuni preokret desio se u 66. minuti kada su domaćini postigli drugi gol te je utakmica završena rezultatom 2:1 za ekipu FK Vitez, na veliku radost njihovih brojnih navijača kojih je na ovom susretu bilo vise od 250.