Pobjeda zlata vrijedna

Gol zlata vrijedan koji je Vitežanima donio prvu ovosezonsku pobjedu postigao je pričuvni igrač Kemal Salihagić u 61. minuti nakon asistencije iskusnog Bošnjaka. U buketu igrača najviši u skoku je bio Salihagić, loptu je sa 7-8 metara neobranjivo glavom poslao u mrežu gostiju pored inače dobrog a ovaj put nemoćnog golmana Divkovića

Pobjeda Vitežana je zaslužena, tijekom cijeloga susreta bili su  terenski nadmoćniji, bolji, stvorili su više prilika za postizanje gola, i prava je šteta što ova pobjeda nije izražena s još kojim golom. Jer dobre prilike za postizanje gola imali su  Ivičić  u 4. i 77. minuti, Petrović u 6. Kesić u 35. i 42…. No, treba reći da su i gosti imali prilike za postizanje golova a u tomu ih je, prije svega, spriječio ovaj put izvrsni golman Viteza Kragić i to u 26 (Jaganjac), 64. (Čakar)  i  u 88. minuti. Na ovoj utakmici najbolji su bili iskusni igrači, prije svih golman Kragić, ali i Bošnjak, Ivičić, Durak…  te sretni i spretni strijelac jedinog gola, Kemal Salihagić.

Utakmica je bilo borbena ali korektna, dobro je sudio Stipe Kovačević iz Tomislavgrada, a „zaiskrilo“ je u  88. minuti kada je isključen trener Viteza, Vjeran Simunić. No, tom prilikom, dok je napuštao teren i trčao  iza ograde do klupe svoje momčadi da bi i dalje dirigirao igrom od navijača Viteza zaslužio je burni i dugotrajni pljesak, A to je potvrda da su gledatelji njegov  dosadašnji rad prepoznali, cijene ga i to su pokazali i potvrdili na otvorenoj sceni.

V I T E Z   :   B R A T S T V O    1 : 0

VITEZ  Gradski stadion. Gledatelja 300. Sudac: Stipe Kovačević (Tomislavgrad) 7,5

VITEZ: Kragić 7,5; Bošnjak 7,5; Sarvan 7; Ivičić 7,5: Kesić 6,5 (od 60 Salihagić 7,5); Marković &,5; Vujica 6,5; Durak 7; Fazlić 7; Petrović 7 (od 77 Prutina -): Đono 6,5 (od 57. Bešić 6,5)

BRATSTVO: Divković 7,5 Salkić 6,5; Mousa 7; Ćosić 6,5;  Šuša 7 (od 79. Kahrimanović -); Čakar 6,5;  Jaganjac 7,5: Helić 6 (od 71.Stojanov -), Salkić 7;  A. Berbić 6; J. Berbić 6.

Strijelac: 1 : 0 Salihagić (61.)

Igrač utakmice: Antonio Kargić (Vitez).