Pobjeda rukometaša u Konjicu

Jedanaesto kolo Prve lige BiH donijelo je još jedno gostujuće slavlje za rukometaše Viteza. Ovoga puta Vitežani su bili bolji od Turbine u Konjicu, nadigravši je sa visokih 31:22. Domaći su održavali kakvu takvu neizvjesnost samo prvih 20 minuta, nakon čega Vitez podiže razinu igre u obrani i na poluvrijeme odlazi sa šest golova zalihe.

U drugom dijelu Turbina je bezuspješno pokušava dostići Vitez, koji je sa ova tri boda potvrdio jako dobre igre u jesenjem dijelu prvenstva.

Napadački raspoložena momčad Viteza jučer je sa svih pozicija ugrožavala gol Turbine, pa se tako čak devet igrača upisalo u listu strijelaca, dok su na golu oba vratara vrlo dobro odradila posao.

U nedjelju od 17,00 sati Vitez će zaključiti prvi dio natjecanja, a u Vitezu gostuje jako dobri Velež. Ova se utakmica trebala odigrati još prošlog tjedna, ali je na zahtjev Mostaraca odgođena.