Odbojkašice Viteza slavile protiv Maglaja

OK Vitez

Seniorke odbojkaškog kluba Vitez odigrale su utakmicu dvanaestog kola u SUPERLIGI FBiH za žene-sjever, protiv OK „MAGLAJ“ te kao domaćini slavili rezultatom 3 : 2 u setovima.

Početak utakmice je bio u potpunoj dominaciji naših igračica, ali smo zbog dekoncentracije izgubili prvi set. U naredna dva seta se odvijala prava borba do kraja seta i te setove smo dobili boljom završnicom. U četvrtom setu su uporne i razigrane gošće, ponovno, zbog naših pogrešaka dobile taj set. U petom setu smo se pribrali i zaigrali malo borbenije u odnosu na goste, pa smo set riješili u našu korist i tako zasluženo pobijedili poručili su iz OK Vitez.

Sljedeću utakmicu OK Vitez igra kao gost protiv OK „SMEČ“ iz Lukavca, u nedjelju 5. ožujka s početkom u 15,00 sati.