Odbojkašice Viteza poražene u Maglaju, omladinke uspješne

Seniorke odigrale utakmicu petog kola u SUPERLIGI FBiH za žene-sjever, protiv OK „MAGLAJ“ iz Maglaja i kao gosti igubili rezultatom 3:2 u setovima.

Utakmicu su domaće igračice dobro otvorile, ali su Vitežanke ipak dobile prvi set, a zatim su se smjenjivali u dobijenim setovima, da bi peti, odlučujući set, odigrali s puno pogrešaka i tako otvorile put za pobjedu domaćinima, kojima treba čestitati na borbenosti i požrtvovnosti.

Sljedeću utakmicu OK Vitez seniorke igraju 19./20. studenog kao gosti protiv OK „BOSNA“ iz Kalesije.

Ujedno smo odigrali i šesto kolo Omladinske odbojkaške lige KSB/SBK, protiv OK „AS“ iz Donjeg Vakufa i kao gosti slavili sa 2:0 u svim kategorijama (juniorke, kadetkinje i pionirke).

Sljedeću utakmicu OK Vitez omladinke igraju 19./20. studenog kao domaćini protiv OK „NAŠA ŠKOLA SPORTA“ iz Kaknja.

Prethodni članakStudenti Sveučilišta “VITEZ” posjetili 39. međunarodni sajam knjiga i učila Interliber u Zagrebu
Sljedeći članakOtkriveni osumnjičeni za razbojništvo u Novom Travniku i krađu u Vitezu