Odbojkašice Viteza poražene u Kalesiji, u uzvratu po finale Superlige F BiH

Odbojkašice Viteza poražene su u prvoj utakmici polufinala Superlige F BiH za žene, u gostima kod ekipe ŽOK „Bosna“ iz Kalesije, rezultatom 3:1 u setovima.

Prvi set smo uvjerljivo dobili i vodili cijeli drugi, da bi na kraju dvije tehničke pogreške presudile i set su uzele domaće igračice. Nakon toga su se domaćini potpuno vratili u igru i dobili treći i četvrti set“, kazao je za portal vitez.info trener Vitežanki, Zdravko Križanac.

Drugu utakmicu polufinala Vitežanke igraju na domaćem terenu, u subotu 28. ožujka 2015. godine u 18 sati.

„Očekujemo potpuni povratak u igru naših igračica i popravak rezultata iz prve utakmice, a time i plasman u finale koje odlučuje o putniku u Premijer ligu BiH“, kazala je za portal vitez.info Elizabeta Križanac, direktorica kluba.

Vrijedi naflasiti kako se igraju dva susreta play off-a, a u slučaju istovjetnog rezultata, set i poen količnika u dvije utakmice, igra se “Zlatni set” odmah po završetku druge utakmice.

Mlađe selekcije OK „Vitez“ odigrale su utakmice 9. kola Omladinske odbojkaške lige ŽSB protiv ŽOK „Libero“ u Novom Travniku te slavile pobjede od 2:0 u selekcijama kadetkinja i juniorki, dok su pionirke pobijedile s 2:1, i na taj način zadržali sve prve pozicije na ljestvicama poretka u svim kategorijama.

Sljedeću utakmicu mlađe selekcije OK „Vitez“ igraju protiv ekipe OK „Uskoplje“ iz Uskoplja u nedjelju, 29. ožujka 2015. godine u 13 sati, u SŠC „Vitez“.