Odbojkašice Viteza polusezonu zatvorile pobjedom

Odbojkašice Viteza su odigrale utakmicu desetog kola u SUPERLIGI FBiH za žene-sjever, protiv ŽOK „GRAČANICA FORTEX“ i kao domaćini slavili rezultatom 3:1 u setovima.

Prvi set su Vitežanke uvjerljivo dobile, da bi u drugom nastupila mala kriza što su gošće iskoristile i tako dobile taj set. U trećem i četvrtom su ponovno Vitežanke zaigrale u pravom ritmu te uvjerljivo slavile protiv renomiranih gošći, koje su očekivale laku pobjedu i ovom duelu, međutim, dobrom igrom su ih razuvjerile da su ipak protivnik za respekt.

Ovom utakmicom smo okončali jesenji dio prvenstva i ovim putem se želimo zahvaliti svima koji su dolazili na naše utakmice i bodrili nas tako, te nam davali svesrdnu podršku i u pobjedama i u porazima. Nastavak natjecateljske sezone je sredinom mjeseca veljače 2017. godine.

Ujedno koristimo prigodu da čestitamo predstojeći blagdan Božića, svima koji ga slave, da ga provedu u blagostanju svojih obitelji i zaželimo svima sretnu Novu Godinu.