Odbojkašice Viteza i dalje nepobjedive

U Prvoj federalnoj ligi za žene odbojkašice Viteza odigrale su utakmicu devetog kola protiv OK „SA VOLLEY“ iz Sarajeva te kao domaćini slavili sa 3:1 u setovima.

S obzirom da se radi o ekipi koja je naš direktni konkurent za vrh prvenstvene ljestvice utakmica je bila prilično dinamična i vrlo uzbudljiva, jer su gošće napadale iz svih pozicija, pa smo tako treći set izgubili vrlo tijesno 26:28. Međutim, u četvrtom setu smo se smjenjivali u vodstvu naizmjenično, da bi u završnici seta odigrali bez grešaka i tako osvojili bodove koji nas i dalje zadržavaju na vrhu prvenstvene ljestvice naše grupe kazali su za naš portal iz OK Vitez.

U narednom periodu slijedi utakmica koja se igra 11./12.12 gdje odbojkašice Viteza gostuju protiv OK „ALIPAŠINO POLJE“ iz Sarajeva.