Odbojkašice propustile pobjedu nakon vodstva od 2:0 u setovima

Utakmica se igrala jučer u dvorani na Bijelom Brijegu a pobjeda vitežankama bi značila i približavanje doigravanju za Premier ligu.

Utakmica je trajala više od dva sata, puna preokreta i dobrih poteza igračica obje momčadi. OK Vitez je imao vodstvo od 2:0 u setovima ali nisu uspjele doći do pobjede nad direktnim rivalkama u borbi za doigravanje.

Prvi set OK Vitez su dobile rezultatom 21:25, a isti rezultat je bio i u drugom setu. Nakon 0:2 slijedi puno bolja igra Mostara i 27:25 u trećem setu za smanjenje na 1:2. Četvrti set Mostar dobija 25:18, a onda je nastupila prava dramu u petom setu. Na kraju 17:15 za Mostar i veliko slavlje na terenu i tribinama domaćih odbojkašica.

Prethodni članakRaguž “otvoren za razgovore” o ulasku HDZ 1990 u parlamentarnu većinu na razini BiH, umjesto HDZ BiH