Novih šest odličja s državnog prvenstva za Judo klub ‘Vitez’

Judo klub „Vitez” sa svojim natjecateljima zabilježio je još jedan odličan nastup. Ovoga puta osvojili su šest (6) odličja na državnom prvenstvu za stariju djecu i juniore, koje je prošlog tjedna održano u Trebinju.

Dečki su osvojili dva odličja. Filip Stojak osvojio je prvo mjesto (-55 kg – stariji dječaci), dok je Ivan Stojak osvojio srebrno odličje (-73 kg U-19 juniori).

Djevojke su napravile odličan rezultat osvojivši četiri odličja. Lolita Furunđija osvojila je brončano odličje (-63 kg – starije djevojčice), a u kategoriji U-19 juniorke zlatna je bila Slavica Pavlović (-44 kg), srebrna Ivanela Pavlović (-44 kg), dok je broncu osvojila Matea Đotlo (-52 kg).

Čestitamo članicama i članovima Judo kluba „Vitez” na ovom odličnom rezultatu…:)