Novi uspjeh karataša Viteza

Proteklog vikenda u Doboju  je održan  MEĐUNARODNI  KARATE TURNIR ”DOBOJ OPEN   2017.”  za djecu, kadete,  juniore i  seniore  na kojem je nastupilo 895 natjecatelja iz 83 kluba  iz Austrije, Njemačke, Hrvatske, Srbije i BiH  među kojima i 15 natjecatelja iz Karate kluba ”Vitez” Vitez.

Zapažen uspjeh ostvarili su natjecatelji Karate kluba ”VITEZ” u katama osvojivši ukupno 5  medalja (1 srebrenu i 4 brončane). Brončane medalje osvojili su LUKA  JURČEVIĆ

u kategoriji dječaci 8 godina, DORIAN LEKIĆ u kategoriji dječaci 12 godina, MATIAS GRABOVAC  u kategoriji dječaci 13 godina i ANTONELA ČALIĆ u kategoriji djevojčice 12 godina, dok je srebrenu medalju osvojila FRANCISKA TOPIĆ u kategoriji djevojčice 12 godina.

U četvrtfinalu su poraženi Domagoj Miličević, Ena Rajković, Erika Grabovac i  Mia Kurevija.