Novi uspjeh karataša Viteza

Proteklog vikenda u Banja Luci je održan Međunarodni Grave – Energije karate kup  2015. za djecu, kadete, juniore i mlađe seniore na kojem je nastupilo 752 natjecatelja iz 61 kluba iz Slovenije, Hrvatske, Srbije i BiH među kojima i natjecatelji iz Karate kluba „Vitez“ Vitez.

Zapažen uspjeh ostvarili su Daniel Strukar u kategoriji dječaci 12 godina do 45 kg, koji je osvojio 2. mjesto i srebrnu medalju te Dijana Čečura u kategoriji djevojčice 13 godina -37 kg koja je osvojila 3. mjesto i brončanu medalju.

Treba napomenuti da je Danielu Strukaru nedostajalo malo sportske sreće da osvoji zlatnu medalju s obzirom da je nakon neodlučnog rezultata u finalnoj borbi izgubio izjašnjavanjem sudaca, iako je cijelu borbu bio superiorniji od svog protivnika koji je bio iz kluba domaćina.