Nove medalje za karataše Mladosti

Na 13. Memorijalnom karate turniru “Rašid Buća” koji se u organizaciji istoimenog karate kluba održao u Ilijašu, sudjelovalo je 388 natjecatelja iz preko 30 klubova Bosne i Hercegovine.

Karate klub “Mladost” Vitez je na ovom turniru nastupio sa 6 boraca i osvojio 5 medalja, od čega jednu zlatnu, dvije srebrne i 2 brončane.

Zlatnu medalje je osvojila Hana Smajlović u kategoriji kate djevojčice 10 godina, srebrne medalje su osvojile Zenira Bektaš u kategoriji borbe juniore -59kg i Alema Bešić u kategoriji borbe juniorke +59 kg, dok su se brončanim medaljama okitile Šuhreta Patković u kategoriji borbe djevojčice 11 godina -35 kg i Elma Tuco u kategoriji kate djevojčice 9 godina.

Šef stručnog stožera KK “Mladost” Vitez, Aldin Adilović je izrazio svoje zadovoljstvo ostvarenim rezultatima.