Nova velika pobjeda Rukometne akademije Vitez

Rukometna akademija Vitez proteklog je vikenda u Gradskoj sportskoj dvorani Vitez u okviru 12. kola deklasirala ekipu Kiseljaka rezultatom 37:28 (20:14).

Od samog početka Vitežani su nametnuli svoju igru i odvojili se na nekoliko golova razlike, a istu su do kraja susreta spretno čuvali i postupno povećavali. Također, valja naglasiti kako su veći dio drugog poluvremena minute na parketu dobili mlađi juniori i kadeti.

RA Vitez je ponovno predvodio odlični Andrej Matošević sa 7 pogodaka, a po šest su dodali Damir Isaković, Filip Slipac i Mario Filipović. Uz raspoložene igrače u napadu, na golu su briljirali i vratari.

RA Vitez ovom je pobjedom i matematički osigurala 2. mjesto na kraju sezone, a slijede gostujuća utakmica u Čapljini, te poslastica sezone na domaćem terenu protiv RK Izviđač iz Ljubuškog.