Nogometaši Viteza svladali Zvijezdu i upisali tri vrijedna boda

Nogometaši Viteza ostvarili su vrlo značajnu pobjedu protiv ekipa Zvijezde iz Gradačca. Danas su Vitežani slavili na domaćem terenu rezultatom 2:1.

Vitez je poveo rezultatom 1:0 nakopn što je Čakar bio precizan s jedanaest metara te tako okrunio bolju igru domaćeg sastava. Vitežani bolje otvaraju i drugo poluvrijeme, a Rovčanin ne koristi izglednu priliku. Igrači Zvijezde preko Jazvina dolaze u 70. minutu do poravnanja. Tri zlata vrijedna boda Vitezu donosi Salihagić u 77. minutu postavivši i konačan rezultat utakmice, 2:1 za Vitez.

Ova pobjeda će sasvim sigurno podići samopouzdanje nofometašima Viteza pred teško gostovanje u sljedećem kolu, kada putuju u Jajce, gdje ih očekuje ekipa Metalleghea.