Nogometaši Viteza svladali Zvijezdu i plasirali se u osminu finala Kupa BiH

Nogometaši Viteza danas su u okviru šesnaestine finala Kupa BiH svladali ekipu Zvijezde iz Gradačca, rezultatom 2:1.

Gosti su poveli u 14. minutu pogotkom Šmigalovića, a prvo poluvrijeme je i završilo rezultatom 0:1.

Na poluvremenu trener Viteza Plavčić u igru je uveo Smriku i Šantića, umjesto Čubrila i Grbavca. U drugom dijelu nogometaši Viteza su zaigrali odlučnije i bolje, te pogotkom Smrike u 53. minutu izjednačili na 1:1. U 68. minutu umjesto Dilavera u sastav Viteza ušao je Vidović.

Igra Viteza je u drugom dijelu živnula, a u 87. minutu Vidović je odlično proigrao Livančića koji je još boljim udarcem iz teške pozicije doveo Vitez u vodstvo 2:1, što se pokazalo i konačnim rezultatom današnjeg susreta.

Pred nešto više od 500 gledatelja Vitežani su, na Gradskom stadionu u Vitezu, izborili vrijednu pobjedu, vrijednu prolaska u osminu finala Kupa BiH. Sva prihod od prodanih ulaznica namijenjen je za pomoć u liječenju nekadašnjeg košarkaša Viteza, Slavena Pojavnika.