Nogometaši Viteza svladali Vlašić u Turbetu

Nogometaši Viteza zabilježili su pobjedu u 3. kolu Druge lige Federacije BiH – Zapad, protiv ekipe Vlašića iz Turbeta.

Utakmica se igrala u Turbetu, a Vitežani su slavili pobjedu rezultatom 0:2.

Mladi vratar, ujedno i kapetan Viteza, Jurica Badrov sačuvcao je svoju mrežu netaknutom.

“Sretan sam zbog pobjede, a naravno i zbog toga što je i mreža ostala čista. Čestitam suigračima na odličnoj utakmici, a navijače pozivam da nam pruže potporu u subotu protiv Iskre”, kazao je za Vitez.info vratar Viteza, Badrov.

Ekipa Viteza bila je dominantnija tijekom čitavog susreta, a pred oko 200 gledatelja Vitežane je, sredinom prvog poluvremena, u vodstvo doveo Lepir.

Rezultatom 1:0 otišlo se na poluvrijeme, a nogometaši Viteza terensku nadmoć su okrunili još jednim pogotkom u drugom dijelu. Sjajnim udarcem iz slobodnog udarca u 70. minutu vodstvo Viteza udvostručio je Baručija, te postavio konačnih 2:0.

Dodajmo kako je Vitez bodrilo 30-ak navijača na ovoj utakmici, a ova pobjeda je bila odlična najava susreta s bugojanskom Iskrom u sljedeću subotu.