Nogometaši Viteza svladali Čelik u finalu 5. Memorijalnog turnira ‘Anto Sučić – Suka’

Nogometaši Viteza ovoga tjedna nastupaju na 5. Memorijalnom turniru „Anto Sučić – Suka” u Busovači.

Na turniru, uz Vitez, nastupaju domaćin Busovača, Rijeka i zenički Čelik.

U utorak su nogometaši Viteza svladali Rijeku rezultatom 2:0, a strijelci za Vitez bili su Mišić i Livaja.

U drugom susretu domaćin Busoavača i zenički Čelik odigrali su neriješeno, 2:2, a Čelik je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca izborio finale.

Danas u 16,30 sati u utakmici za treće mjesto igrali su Busovača i Rijeka, a nogometaši Rijeke su slavili rezultatom 2:0. Strijelci za Rijeku bili su Josip Krišto i Marko Vujica.

Od 18,00 sati u finalu igraju nogometaši Viteza i Čelika.

Vitežani vode 1:0, pogotkom Dilavera u 15. minutu susreta.

U posljednjem minutu prvog poluvremena Dilaver postiže novi pogodak i donosi prednost Vitezu od 2:0.

Susret je završen pobjedom Viteza 2:0.

“Ovu utakmicu sam vidio kao generalku pred naredni prvenstveni susret koji igramo s ekipom Podgrmeča. Ako budemo odigrali kod Podgrmeča kao danas pozitivan rezultat ne bi smio izostati. Ne bih izdvajao nikoga od igrača, cijenim da smo odigrali jako dobro kao kolektiv i ovim putem čestitam svojim igračima na iznimnom zalaganju”, izjavio je Valentin Plavčić, trener NK “Vitez”.

Najbolji strijelac turnira je Haris Dilaver iz Viteza, a najbolji igrač turnira, također iz Viteza, Haris Hećo.