Mininogometna reprezentacija BiH slavila protiv Kazahstana, hat-trick Vujice

Mininogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je reprezentaciju Kazahstana rezultatom 4:1 u prvom meču Europskog prvenstva u mininogometu koji se igra u hrvatskom gradu Vrsaru.

Naši najbolji mininogometaši uvjerljivo su otvorili susret te u 10. minuti golom Andreasa Berovića došli u vodstvo od 1:0. U 33. minuti igre strijelac prvog pogotka Berović odlično je proigrao Marka Vujicu koji je postigao drugi gol za našu reprezentaciju. Treći gol utakmice zabio je ponovno Vujica i to na asistenciju Damira Šafradina. Pitanje pobjednika riješio je već spomenuti Marko Vujica u 40. minuti sa svojim trećim postignutim pogotkom na ovom meču. Kazahstanci su uspjeli postići počasni pogodak u sudskoj nadoknadi drugog poluvremena preko Danijara Kenzegolua.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine nalazi se u grupi F, a pored naše reprezentacije tu su još Njemačka, Wells i Kazahstan. Naši najbolji mininogometaši sutra igraju protiv Njemačke, a ovaj meč će biti u direktnom prijenosu Hayat televizije od 13 sati.