Karate klub „Mladost“ Vitez bogatiji za 30 medalja s prvog kola Kantonalne lige KSB

Karate klub „Mladost“ Vitez nastavlja nizati svoje uspjehe te se sa svakog turnira vraća bogatiji s medaljama i iskustvima natjecatelja. Tako je bilo i proteklog vikenda kada je, u tehničkoj organizaciji karate kluba „Bunkai“ u Busovači, održano prvo kolo Kantonalne karate lige KSB za 2019 godinu.

Na natjecanju je sudjelovalo više od 300 natjecatelja iz 18 klubova. Karate klub „Mladost“ Vitez nastupio je s 34 natjecatelja koji su osvojili 30 medalja, među kojima 8 zlatnih, 8 srebrnih i 13 brončanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su Hamza Adilović, Edna Jusufbašić, Belmin Spahić, Danijel Strukar, Vedad Topoljak, Harun Haskić, Neđmina Varupa i Ajdin Sivro, srebrne medalje osvojili su Elmedin Sivro, Sara Pezić, Luka Šapina, Muhamed Žigonja, Husein Selava, Armina Smajić, Ajna Sivro i kadetska muška ekipa KK „Mladost“ u kategoriji borbi, dok su se brončanim medaljama okitili Elmedin Sivro, Ema Besić, Edin Suljević, Sara Pezić, Dominika Maleš, Davud Subašić, Amel Džananović, Monika Kozina, Harun Redzić, Dominik Maleš, Berina Hurem, ženska ekipa KK“Mladost“u borbama i muške ekipe u kategoriji borbe.

Šef stručnog stožera, Aldin Adilović, izrazio je zadovoljstvo postignutim rezultatima, te naglasio kako je ovo bio još jedan u nizu usješnih nastupa natjecatelja karate kluba „Mladost“ Vitez koje već sljedeći vikend očekuje Državno prvenstvo za djecu do 14 godina u Banja Luci.