Karataši Mladosti iz Viteza uspješno završili sezonu

Karate klub Mladost Vitez

U subotu, 23. prosinca, u tehničkoj organizaciji karate kluba „Travnik “ u Travniku je održano četvrto kolo Županijske karate lige.

Na natjecanju je sudjelovalo 342 natjecatelja iz 12 klubova. Karate klub „Mladost“ Vitez je nastupio sa 53 člana koji su osvojili čak 45 medalja i to: 17 zlatnih, 5 srebrnih i 23 brončane medalje te s 84 boda zauzeli visoku drugu poziciju.

Zlatne medalje osvojili su Eniz Dajić u kategoriji i kate i borbe, Ajdin Sivro, Ahmed Topoljak, Vedad Topoljak, Harun Haskić, Ajna Sivro, Mahira Dajić, Haris Sarajčić, Unejsa Haskić, Enis Mehić, Nedžmina Varupa u kategoriji kate i borbe, Adi Mehić u kategoriji kate i borbe, Ema Bešić i Edin Suljević.

Za najuspješnijeg natjecatelja na turniru proglašen je član karate kluba Mladost Adi Mehić.

Šef stručnog štaba, Aldin Adilović, izrazio je zadovoljstvo postignutim rezultatima, te naglasio kako je ovo bio izuzetno uspješan kraj sezone kao i izuzetno uspješna godina s osvojenim Balkanskim i Europskim medaljama te Svjetskom medaljom.