Karataši Ipona osvojili deset medalja u Podgorici

Na turniru održanom 1. prosinca 2019. godine u Crnoj Gori, Podgorici, Karate klub “Ipon” predstavljalo je 8 natjecatelja, koji su osvojili čak 10 medalja.

Turnir je održan pod nazivom “40. Karate Kup oslobođenja Podgorice”, a na turniru je sudjelovalo 54 kluba iz čak 10 država.

Karate klub “Ipon” postao je bogatiji za 2 zlatne medalje koje su iz Podgorice donijeli Edin Suljević i Mahira Dajić, dok su srebrne medalje osvojili Kemal Sivro, Edin Suljević, Ismail Đidić, Amar Babić i Mahira Dajić. Brončana odličja osvojili su Nejra Kajmak, Merisa Trako i Amar Babić.

Vrlo zapažen nastup na turniru imao je i Emrah Trako.

Uprava kluba zadovoljna je nastupom svojih natjecatelja, koji su ostvarili jako zapažen rezultat na međunarodnom turniru, te se zahvalila na potpori obitelji Suljević koja je natjecateljima osigurala smještaj u Baru, a zahvale su uputili i svim roditeljima natjecatelja, kao i slastičarnoj Dina.