Golijada u Banovićima: Nogometaši Viteza svladali Budućnost rezultatom 4:2

U derbiju 13. kola Prve nogometne lige F BiH, nogometaši Viteza gostuju u Banovićima, kod momčadi Budućnosti.

Vitežani su furiozno ušli u utakmicu te već u 5. minutu pogotkom Dilavera došli u vodstvo 1:0.

Već u 15. minutu novi pogodak za Vitez postiže Vidović te donosi prednost Vitezu 2:0.

Nogometaši Viteza su dominantniji u prvih 30 minuta susreta te su uz dva postignuta pogotka imali još nekoliko izglednih prilika. Sastav Budućnosti je u prvih pola sata igre bez izglednih prilika.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 2:0 za Vitez. Našim nogometašima želimo da i u nastavku susreta nastave jednakim tempom i donesu nove bodove u Vitez.

Započelo je drugo poluvrijeme. U prvih 5 minuta nastavka nogometaši Viteza nastavljaju s dominacijom.

Domaćini su u 54. minutu smanjili prednost Viteza na 2:1, strijelac Bojić.

Nogometaši Viteza ekspresno su odgovorili na pogotak Budućnostu. U 56. minutu Vitežani su drugim pogotkom Dilavera na današnjem susretu povećali prednost na 3:1.

U 60. minutu zamjena kod momčadi Viteza, umjesto Vidovića ulazi Livaja.

Samo četiri minute nakon što je ušao u igru Livaja je postigao pogodak i povećao prednost Viteza na 4:1.

Veznjak Budućnosti, Ikanović, u 83. minutu smanjuje prednost Viteza na 4:2.

U 88. minutu umjesto Dilavera u igru ulazi S. Vidović.

Završena je utakmica u Banovićima. Nogometaši Viteza pobijedili su rezultatom 4:2! BRAVOOO! 🙂

U večernjim satima ćemo objaviti i fotogaleriju s ovoga susreta!
Fotoreporter: Filip Šarić