Nogometni klub Vitez

Nogometaši Viteza ovoga su vikenda u okviru 10. kola Prve nogometne lige F BiH gostovali kod momčadi Rudara u Kaknju. Domaća ekipa jedna je od najboljih u prvoj ligi, a posebno su uvjerljivi na domaćem terenu. Ipak, to nije spriječilo Vitežane da pruže još jednu odličnu utakmicu te donesu vrijedan bod s ovoga teškog gostovanja.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, a strijelci za Vitez bili su Smriko i Lovrinović.

Nogometaši Viteza stigli su u vodstvo nakon 25 sekundi igre u prvom poluvremenu, a odličan udarac Smrike glavom završio je u mreži domaćina. Domaći igrači izjednačili su početkom drugog poluvremena iz, vrlo sumnjivog, jedanaesterca, a nedugo potom stigli i u vodstvo. Sredinom drugog dijela Vitežani stižu do poravnanja, nakon odmjerenog i preciznog udarca Lovrinovića.

Domaći igrači su ovim bodom prestigli Krajinu i Čapljinu te ponovno zasjeli na vrh prvenstvene ljestvice, a igrači Viteza osvojili su novi vrijedan bod na, vjerojatno, najtežem gostovanju u Prvoj ligi F BiH.

Novi strateg Viteza, Mario Ćutuk, tako je nakon pobjede u prošlom kolu nakon derbija s Iskrom i u drugom susretu ostvario odličan rezultat.

Igrači Viteza ovim su rezultatom napisali još jednu lijepu pozivnicu svim ljubiteljima nogometa i sporta uopće da obvezno u narednu subotu, 22. listopada dođu na Gradski stadion u Vitezu te ih podrže u susretu s ekipom Omladinca. Utakmica se igra s početkom u 15,00 sati.

U ostalim susretima 10. kola Prve lige F BiH, koji su igrani u subotu, Jedinstvo je na domaćem terenu svladao Čapljinu rezultatom 1:0, a istim rezultatom Iskra je bila bolja od Gradine. Bratstvo je bilo uvjerljivo protiv Krajine 3:0, a SAŠK i Krajišnik odigrali su 0:0.

Ekskluzivne fotografije s utakmice u Kaknju donosi vam portal vitez.info, a detaljno su prikazani svi golovi postignuti na ovom susretu.