Nogometaši Viteza danas su, u okviru 15. kola Prve lige NS F BiH, ugostili sastav Krajišnika iz Velike Kladuše. Domaći igrači od samog su početka krenuli furiozno i pogotkom Juriča, već u 1. minutu susreta nagovijestili kako nemaju namjeru gostima ostaviti ni najmanju šansu za iznenađenje.

Usprkos ranom pogotku Vitežani nisu uspjeli lako slomiti goste koji su odolijevali napadima domaćih sve do sredine drugog dijela kada nakon očiglednog jedanaesterca drugi pogodak za Vitez postiže Mladen Jurčević, postavivši tako, na koncu se pokazalo, i konačan rezultat, 2:0.

Nogometaši Viteza u 90. minuti su postigli još jedan zgoditak, nakon odlične akcije mladog Berovića, koji je netom prije toga ušao u igru. Međutim, glavni sudac susreta je, vjerojatno jedini od svih aktera susreta i publike, vidio prekršaj te poništio zgoditak Smrike.

Vitežani su ovom pobjedom nastavili nevjerojatnu seriju, sada već 8 utakmica, bez poraza te u posljednjih 7 susreta koliko je na čelu stručnog stožera Mario Ćutuk, osvojili 17 bodova od mogućih 21.

Ćutuk je tako Vitežane doveo s posljednjeg mjesta do 7. pozicije na prvenstvenoj ljestvici i uistinu je prava šteta da je nastupila pauza, jer su naši nogometaši napravili uistinu niz odličnih rezultata.

Na tribinama Gradskog stadiona u Vitezu i danas se okupilo gotovo 500 posjetitelja, a za očekivati je kako će drugi dio sezone posjeta još porasti s obzirom na odličnu igru koju prezentiraju domaći igrači.