FOTO i VIDEO: Nogometaši Viteza ‘pregazili’ Budućnost! (TABELA)

Nogometaši Viteza upisali su uvjerljivu pobjedu u srazu s Budućnosti iz Banovića. Sastav Budućnosti, koji je prije ovoga kola imao dva boda prednosti u odnosu na Vitez, u prvom je poluvremenu iz jedne vrlo sumnjive situacije stiglo u vodstvo, dok nogometašima Viteza nije puno toga polazilo za nogom. Međutim, odmah na početku drugog dijela Dedić odličnim udarcem glavom poravnava rezultat, da bi samo dva minuta poslije toga odlično slobodni udarac izveo Badrov, a netko od domaćih igrača skrenuo loptu u mrežu za vodstvo Viteza.

Nogometaši Viteza su tijekom cijelog drugog poluvremena dominirali te su sudbinu gostiju zapečatili još jednim pogotkom Dedić i Jurić. Da je bilo malo više spretnosti u završnici gosti bi Vitez napustili s još nekoliko pogodaka u mreži, ali dvjestotinjak ljubitelja nogometa koji su se, usprkos lošem vremenu, okupili na Gradskom stadionu u Vitezu apsolutno su mogli biti zadovoljni pruženom igrom nogometaša Viteza te su ih na koncu susreta nagradili dugotrajnim pljeskom.

Nogometaši Viteza su pokazali karakter te nakon dva minimalna, ali teška poraza uspjeli odigrati odličnu utakmicu, prije svega drugo poluvrijeme te se popeti na peto mjesto prvenstvene ljestvice.

Krajišnik – Rudar 3:0
Famos SAŠK Napredak – Omladinac 3:0 (utakmica registrovana službenim rezultatom)