FOTO i VIDEO: NK ‘Vitez’ treći nakon četiri kola! (REZULTATI i TABELA)

U utakmici četvrtog kola Prve lige FBiH Troglav je na Zgonima podijelio bodove s Vitezom. Rezultat je bio 2-2 (0-2).

Gosti su u prvih pola sata dominirali, a poveli su iz prve prilike – u 12. minuti, nakon greške domaće obrane, za 0-1 zabija Dilaver. Dvije minute kasnije sjajna obrana domaćeg vratara, kada je igraču gostiju, Livaji, obranio zicera. U 15. minuti gostima je poništen gol zbog prekršaja u napadu, a u 17. minuti još jedna obrana Vrgoča. U 19. minuti posljednja prava prilika gostiju, koju Livaja završava pogotkom za 0-2. Prva prilika Troglava dolazi u 27. minuti, kada Radić puca glavom preko gola, a minutu nakon Kaić puca preko gola. Isti igrač je imao priliku u 36. minuti, ali lopta ide pored gola. U 42. minuti izdaleka puca Krivić i promašuje, a Crnjak odlično izvodi slobodni udarac, uz još bolju obranu gostujućeg vratara.

U drugo poluvrijeme Troglav ulazi ofenzivnije, a Ćosić promašuje prvu priliku u 50. minuti. Dvije minute potom Radić je pogodio gredu, a onda dolazi razdoblje bez izglednih prilika. Prvi gol Troglav postiže u 69. minuti, kada Kaić nakon sjajnog slaloma postiže svoj prvi ovosezonski gol. Uslijedilo je još nekoliko napada Troglava, a napore za drugim golom realizira debitant Jurič, sjajnim pogotkom za 2-2. Do kraja utakmice nije bilo izglednijih prilika niti na jednoj strani, a sudac je dosta sjeckao igru, uz veliki broj žutih kartona, piše portal livno-online.com.