FK Vitez slavio u derbiju kola protiv Brekovice, NK Vitez svladao Radnik u Donjem Vakufu

FK Vitez ostvario je novu i vrlo važnu pobjedu, u derbiju kola, protiv ekipe NK Brekovica 78, te od iste ekipe i preuzeo drugu poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

U ovom susretu sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu, kada su za domaći sastav pogađali Belamin Osmančević i Erdin Ramić. Na poluvrijeme su igrači FK Vitez otišli s prednošću od 2:0, što je bio i konačan rezultat susreta. U priloženom videu možete pogledati i golove sa spomenute utakmice.

Nogometaši Viteza potvrdili su visoku pobjedu protiv Busovače s nova tri boda. Ovoga puta igrači NK Vitez bili su uspješniji od Radnika u DOnjem Vakufu, upisavši pobjedu rezultatom 3:1. Ponajbolji igrač Viteza u ovom susretu bio je Baručija, koji je s nova dva pogotka značajno doprinio novom slavlju Vitežana. Dodajmo kako je domaća ekipa postigla i autogol.