Fantastični rezultati Judo kluba Vitez na državnom prvenstvu za seniore i poletarce

Završeno je prvenstvo BiH za poletarce i seniore koje se održalo u Banja Luci.

Fantastične rezultate u seniorskoj konkurenciji ostvarili su natjecatelji Judo kluba Vitez, iako su po godištima još uvijek u kategoriji kadeta, odnosno juniora.

Viceprvakinja Bosne i Hercegovine postala je Lolita Furunđija, u kategoriji seniorki do 78 kg, dok je Tamara Maros zazela treće mjesto i osvojila brončanu medalju u kategoriji seniorki do 70 kg. Značajan uspjeh ostvario je i David Čečura osvojivši treće mjesto u kategoriji seniora do 81 kg.

Sedmo mjesto zauzeli su Justina Livančić u konkurenciji seniorki do 78 kg te Ivica Babić u konkurenciji seniora do 73 kg.

U kategoriji poletaraca Ana Mišković osvojila je treće mjesto u kategoriji do 21 kg, a Petar Vujica osvojio je peto mjesto do 36 kg.

Zadovoljstvo ostvarenim rezultatima izrazio je Josip Stojak, trener Judo kluba Vitez, koji je uputio čestitke svim članovima kluba, posebno osvajačima medalja te zahvalu svima koji podržavaju rad Judo kluba Vitez.