Čerkez najbrži i u Uskoplju

Jučer je na stazi ”Gaj” u Uskoplju održana pretposljednja utrka koja se boduje za prvenstvo Bosne i Hercegovine u motocrossu. U sjajnim uvjetima kako za publiku tako i za vozače, Vitežanin Dario Čerkez slavio je novu pobjedu i sa maksimalnih 150 bodova, uoči posljednje utrke, nalazi se na korak do osvajanja osmog uzastopnog pokala namijenjenog za pobjednika u najjačoj klasi MX – open.

Čerkaz je u navedenoj klasi iza sebe ostavio Edina Hozića iz EMK ”Gas” i još jednog Vitežanina, Ivana Livančića.

U klasi MX-2 slavio je Dario Rezo iz MK ”Jastrebovi” Gornji Vakuf, dok je u klasi MX-Tourist naslov najboljeg pripao Bošku Rezi, također iz Jastrebova.
U posljednjoj utrci koja se vozi u nedjelju u Vitez, Čerkezu je dovoljno da završi utrku kako bi osvojio novu titulu prvaka BiH. Unatoč tome, Dario je za naš portal najavio dobru vožnju i jaku konkurenciju jer se očekuje dolazak vozača iz Mađarske i Slovenije.
Utrka u Vitezu dobra je prilika da se naši sjajni vozači nagrade za brojne uspjehe i na najbolji način zaključe sezonu. Natjecanje na stazi ”Banovac” počinje u nedjelju od 12,00.