Emanuel Zrnić ponovno državni prvak u kickboxu!

Završen je prvi dio Državnog prvenstva BiH u kickboxu (K1 i Light contactu koji se održao 09.03.2024. godine (subota) na Palama. Kickbox klub Vitez je nastupio ukupno sa 5 boraca, i osvojili su 4 medalje (dva zlata i dvije bronce.)

Emanuel Zrnić iz Viteza prvak države u disciplini Light contact- seniori (-69 kg). Moja kategorija inače je -63kg, ali sam “pao” vagu (64kg) i prebačen u višu kategoriju -69kg.

Posljednji mjesec dana sam se baš spremao za državno prvenstvo, na kraju se isplatilo. U finalu sam gubio do posljednje runde, te pobjedio u posljednji 20 sekundi. Bio sam izuzetno kondicijski spreman, preokrenem borbu u svoju korist i osvojim ponovno državno prventsvo. Čestitke i mojim suborcima na odličnim borbama i osvojenim medaljama, i naravno treneru Mariu hvala puno- rekao je Emanuel Zrnić.